VALMENNUSRYHMÄT

SYYSKAUSI 2018

Syyskauden valmennusryhmät on julkaistaan sunnuntain 19.8. aikana. Ryhmien tekovaiheessa on pyritty ottamaan huomioon aikatoiveet mutta kaikkia ei välttämättä ole pystytty huomioimaan. Tarkasta harjoitusaikasi ja -ryhmäsi heti julkaisemisen jälkeen ja ota yhteyttä jos aika ei käy.

Jos nimesi puuttu listalta tai harjoitus aika ei mitenkään passaa, ota viipymättä yhteys Klasuun

Mikäli harjoitusaika ei käy tai nimeäsi ei ole ryhmässä ota yhteyttä sähköpostilla tai suoraan puhelimella.

[email protected] tai 044 979 4654

Päivitetty 11.9. klo 13.38
Syksy 2018

Harjoitusryhmät

​​MAANANTAI​​
Valmentaja: Klasu
14.30-16.00 MiSq Squash
Aapo Teitti, Onni Puhto
16.00-17.00 Sulkapallo
Niilo Kosonen, Viivi Honkanen, Cecilia Murtonen,​ Joel Siren
​17.00-18.00 Sulkapallo
Lauri Raatikainen, Juuso Järvinen, Aapo Randelin, Nuutti Kokkola
17.00-18.00 Tennis
Viljami Mansikka, Verneri Mansikka, Urho Peltola, Niilo Kosonen, Anni Porkka, Tuomas Riipinen
17.30-19.00 MiSq Squash
Aapo Randelin, Tuomas Kolehmainen, Juho Kallio
19.00-20.00 Tennis
Aapo Randelin, Krister Koskivirta, Juuso Järvinen, Matias Mustonen
20.00-21.00 Tennis

​Klaus Kerttula, Mirko Muukkonen, Jussi Jormakka, Matias Mustonen

​​TIISTAI
Valmentaja: Klasu
16.00-17.00 Tennis
Kristoffer Koskivirta, Aapo Randelin, Cecilia Murtonen
17.00-17.45 Pallokerho
Roope H, Rafael N
17.30-19.00 MiSq Squash
Valtteri Rautio, Reko Ruuttu, Kalle Sorjonen, Tuomas Teitti
18.30-20.00 MiSq Squash
 Aapo Kämäräinen, Viivi Paksu, Onni Puhto
20.00-21.00 Tennis
Elina Lahikainen, Pekka Lahikainen, Anna Ukkonen, Elisa Torkkeli, Maisa Kerttula
​​KESKIVIIKKO
Valmentaja: Klasu
16.00-17.00 Tennis
​Markus Paukkala, Marja Hälikkä, Päivi Malinen, Johanna Riipinen
17.00-18.00 Korttelitennis
Atte Kari, Leo Määttä, Roni Kuparinen, Justus Randelin, Matias Randelin
17.30-19.00 MiSq Squash
Valtteri Rautio, Reko Ruuttu, Kalle Sorjonen, Tuomas Teitti
18.30-20.00 MiSq Squash
Aapo Teitti, Viivi Paksu
TORSTAI
Valmentaja: Klasu
16.00-17.00 Sulkapallokoulu
Lauri Raatikainen, Jessica Järvinen, Juuso Järvinen, Nuutti Kokkola
17.00-18.00 Tennis
Eemeli Kivinen, Niklas Kohvakka, Valtteri Kääriäinen, Pyry Pitkänen, Elli Peltola, Lauri Hämäläinen
17.30-19.00 Squash MiSq
Juho Kallio, Tuomas Kolehmainen, Aapo Kämäräinen, ​Viivi Paksu, Onni Puhto, Aapo Randelin
19.00-20.00 Tennis
Jessica Järvinen, Juuso Järvinen, Krister Koskivirta, Nuutti Kokkola
PERJANTAI
Valmentaja: Klasu
15.00-16.00 Mailapelikoulu
Niklas Bäck, Aapro Laitinen, Akseli Äikäs
16.00-17.00 Tennis
Marja Jähi-Salo, Marja Kääpä, Jaana Väänänen​, Maija Paukkala
17.00-18.00 Korttelitennis